Príslušenstvo

Dištančný krúžok – Univerzálny

Dištančné telieska sa nasádzajú pred betonážou na prúty výstuže, aby výstuž dosiahla v hotovom betóne požadované krytie. Zostávajú zabudované v stene.
STENY – spotreba:

 

Plastová rúrka

Plastová PVC rúrka k vytváraniu hrúbky steny pri stenovom debnení. Pre zväčšenie príložnej plochy a tiež na ochranu debniaceho povlaku doporuujeme  použiť kónusy a zátky.Tiež vhodná pre vytváranie priechodov v betónových súčastiach.Zdrsnený povrch zabezpečuje lepšiu priliehavosť s betónom.Štandardná dĺžka 2,00 metre.

Konúsy a zátky

Opti-dištančná vložka na hrúbku steny aj  vodotesná

Umelá zátka

Zátka vo farbe betónevej šedi pre uzatváranie otvorov trubiek

 

Dištančná lišta ZZ

Pevná a stabilná dištančná lišta na spodnú výstuž. Bezpečná proti skrúteniu, určená na vysoké zaťaženie. Žiadne vodorovné trhliny. Štandardná dĺžka 2,00 metre

 

Trojhranná lišta dutá

Trojhranné lišty s limcami (s dierkami na priklincovanie a prichytenie k debneniu)Slúžia na vytvorenie pohľadovej hrany a tiež na dekoráciu stĺpov a prefabrikátov. Štandardná dĺžka 2,50 metre.

Kovový Had – Dišta DBV

Kovové hady sa používajú ako dištančné prvky medzi hornou a dolnou výstužou základových, stropných dosiek a stien. Fixujú vzdialenosť medzi oboma vrstvami výstuže a udržujú ju v staticky správnej polohe. Štandardná dĺžka 2,00 meter

Vlákno-cementové prvky

Stĺpové debnenie – kruhové debnenie: jednorázové kartónové debnenie na betónovanie železobetónových stĺpov. Výhodou je jednoduchá montáž aj demontáž, sú lahké.

Oddebňovací olej

Je to prípravok na odformovanie s výbornými účinkami. Nenarúša dobre spojeniea priľnavosť betónu so stierkami a omietkami. Znižuje pracovné náklady na prípravua čistenie debnenia. Nenarúša proces tvrdnutia betónu.

Papierové stĺpové debnenie

Je to jednorázové debnenie na betónovanie železobetónových stĺpov. Výhodou je jednoduchá montáž  a demontáž.


...made by chorvat.net